Tak tedy stručně. Vítejte na blogu patnáctiletého cosi.
Snad se Vám tu bude líbit a budete se sem rádi vracet :).

» HOME «

Diary

16.2.2011 | Co nového ve světě...

16. února 2011 v 13:17 | Eres
right-time.blog.cz
Já chci jaro! A asi nebudu jediná...

Už mě ten sníh štve. A ta zima... děs. Vyjdu někam ven, jsem tam celý den a voala, jsem nemocná.

Na Vánoce jsem dostala snowboard (potom co jsem se zmínila, že by bylo fajn to zkusit na prkně :D), s kámoškou jsme vyrazili na večerní (ve čtvrtek na večerní - skvělý nápad... skoro nikdo tam nebyl :P) a co pak? Byla jsem týden nemocná.

Jednu sobotu jsem byla od devíti ráno do šesti v podvečer a co? Byla jsem dva týdny nemocná... já chci jaro!

O koních popovídám později... bude toho dost... samá chvála :D.

Teď jsem ve škole... máme pracovky. Děláme webovky... jakékoliv - zdarma. A já jsem tuhle adresu dala panu učiteli... takže zdravím, pane učitel! :D

Dlouho jsem tu nebyla... a asi na tom nehodlám nic měnit. Já než se dokopu sem něco napsat, to je teda doba :D.

Byye

26.12.2010 | Šťastný a veselý... :(

26. prosince 2010 v 16:24 | Ms.Till
right-time.blog.cz

13.11.2010 | Good feeling

13. listopadu 2010 v 23:00 | Ms.Till
right-time.blog.cz
I have a good feeling about it :).

Dneska v 10 hodin ráno mě probudil telefonát. Volal táta, kdy přijdu k bábině. A já měla budík až na 11! Byla jsem celkem naštvaná...

Psala jsem smsku Há, jestli už se jí eM ozvala. Há mi řekla, že ráno byla krmit koně a že Em se ozve.

Trpělivě jsem čekala dál a asi o půl jedné šla na oběd k bábi - vůbec jsem neměla hlad :D. Namotala jsem si tam pár bavlnek na náramky (už mám dva! :) xD) a při motání mi došla smska od Há, že se mám na statku objevit v 5.

A jelikož je v 5 už tma, bylo mi jasný, že jde jen o domluvu s eM nebo tak něco. Takže jsem si o poůl pátý oblíkla úplně normální oblečení a šla na statek. Došla jsem přesně v 5 :))) (což je zázrak, vždycky chodím pozdě :D).

Trošku mi trvalo, než jsem našla vchod. Há mi napsala, že mám jít tam, kde je to světlo a dozadu. Tak jsem šla za tu budovu. Jenže nikde nikdo. Nakonec tím dozadu myslela vlevo do těch malých dvěří :D.
Hned jak jsem vešla za roh, viděla jsem boxy a v nich ty nádherný zvířata ♥. Mimochodem, to je první místo široko daleko s normálními boxy - prostě stáj! Už jen to mě přimělo si to tam hned zamilovat :).
A eM... božínku ona je tak na pohodu baba :), alespoň dle prvního dojmu :D.
Bylo mi trošku divný tam stát jak pipka, zatímco Há, eM a ještě jakási dívčina, jejíž jméno jsem zřejmě přeslechla krmí koně a následně zametají stáj, ale co jsem měla dělat? Já nejsem takový ten typ, co někde příjde (kde nikoho nezná, až na jednu osobu) a mluví a mluví a dělá a dělá... Já jsem stydlín :D.

Každopádně tam mám přijít zítra ráno (o půl osmé... PŮL OSMÉ RÁNO! V NEDĚLI!!!) :D. Takže na další odstavce seru a jdu spát, dobrou :D.

12.11.2010 | Exited... :)

12. listopadu 2010 v 16:29 | Ms.Till
right-time.blog.cz
Zdravím :)...
Jsem tu dlouho nebyla, co? Hold jsem byla moc líná něco napsat :D.
Dneska máme pátek, já nemám co dělat a popadla mě chuť sem něco dál... ještě aby to někdo četl :D. Neřeším to.

Takže ve zkratce, co se za tu dobu stalo (samozřejmě spoustu věcí vynechám):
 • Někdy ze září na říjen jsem byla asi 3 týdny bez netu. Chyba byla v kabelu (já to říkala pořád, ale oni, že ne!)
 • Díky tomu, že mi nešel net, mám novou síťovku... zbytečně :D
 • Mám Windows 7... legální :)))
 • Škola je na houby, každej den vstávám nevyspaná
 • Jsem členem školního kroužku RENO (redaktor-novinář) a předevčírem jsem tam poslala svůj první článek :DD
 • Tma je teď už před pátou odpolední a štve mě to. Díky odpoledkám chodím ve středu a ve čtvrtek domů skoro za tmy x/
 • Máme nový okna, žaluzie a parapety... zateplovat nás budou až na jaře - teď to prej nestáhaj x/
A teď něco aktuálnějšího:

5.9.2010 | I'm too lazy to do something... :(

5. září 2010 v 22:01 | Ms.Till
right-time.blog.cz
And i hate it.

Člověk si myslí, že přes víkend něco udělá. Uklidí, někam zajde či dodělá něco načnutého.

Jenže to není můj případ.

Tento víkend jsem byla absolutně líná, neschopná cokoliv udělat. Možná na to má malinko vliv i to počasí (tzn. blbá nálada) ale prstě... nebyla jsem schopna nic udělat. Ani napsat blbej článek, nic.

Zvláštní, že chuť něco udělat dostanu až večer, kdy už nemůžu.

Tak třeba: Celou sobotu jsem proseděla u pc a čuměla na anime. Fakt, celou sobotu. Nic jinýho jsem nedělala. Ani status na fb jsem nenapsala - což je u mě dost neobvyklý, já tam pořád něco píšu.
Večer, těsně před spaním, kdy se mi už zavíraly oči mě popadla děsná chuť něco udělat. Tak jsem si na kousek papíru napsala plány:

2.9.2010 | Rozvrh, hrůza po celých 10 měsíců

2. září 2010 v 21:23 | Ms.Till
right-time.blog.cz

31.8.2010 │ Nechci...

31. srpna 2010 v 20:44 | Ms.Till
right-time.blog.cz
Abych se přiznala, vůbec se mi tam nechce. Přesně tak, do školy. Jakoby nestačilo těch osm let, natož pak ještě pár dálších.
Sice bych se měla radovat stylem, *hurááá, jdu do devítky, už jsem velká holkaaa!*, ale nejde to. Poslední rok, poslední rok mezi svýma a pak, *puf* a bude to pryč.
Já vím, že před sebou máme ještě 10 měsíců, ale to uteče strašně rychle, obvzlášť ten poslední rok.
Čeká mě rozhodování na jakou školu jít, přesvědčování mamky, že mi ten intr společně s tátou budou zvládat platit a že prostě nechci jít na ten hnusnej gympl do Jeseníku... tohle pololetí bude perný. A pak? Pak už na to budu pěkně z vysoka srát. Třeba dostanu svoji první trojku na vysvědčení :D.

Prostě a jednoduše se mi tam zítra nechce. Kdo to vymyslel, školu na 8 a ještě k tomu až někdy do odpoledne -_-... zabít ho/ji/je.
Navíc jsem tam byla už dnes! Já a pár dalších speciálně jmenovaných paní učitelkou jsme šli v 10 ráno, *jo, pro mě to je ráno a celkem brzo,* do školy pomáhat vyzdobit třídu a chodbu. Pověsit obrázky, zaplnit nástěnky, donýst kytky a jiný blbosti. Alespoň jednu výhodu to mělo... máme zamluvený místa a pěkně vzadu :P. Už i spolusedícího jsem si vybrala a ten souhlasil, takže pohoda :D.
Snad od tamtud zítra vypadnem hodně brzo...
Konečně už vím, co si vezmu na sebe... ty roztrhaný rifle a tričko s lebkama s bolerkem z C&A, k tomu mikinu z Takka a boty Marc Ecko. Vzala bych si ty na podpatku, jenže si zřejmě budeme zamlouvat skříňky (jsme se totiž přestěhovali o pavilon jinam), potřebuju chodit trošku rychleji :D.
Tašku si brát nebudu, stačí kabelka, případně nějaký bloček a prupiska.

Jinak, možná začnu zase *konečně! :)* jezdit na koně. Kdysi jsem s kamarádkou jezdila na Rejvíz (cca 9 km od města, ale půl hodiny busem - jezdí to hodně divně), jenže tam jezdí jedna... ehm, kravička od nás ze třídy, která tam všem poroučí atd. + tam jsou na naše ježdění jen poníci, což není pro mě. Já raději větší koně :).
Takže jsme se zmíněnou kamarádkou napsali do Heřmanovic (cca 10 km busem, 10 minut jízdy :) ) na ranč, kde nás odmítly. Následovně jsme napsali ještě do jakési stáje. Jenže majitelka nějak neodpovídala. Takže jsem z kámoščiného facebooku (byla u mě právě přihlášená, takže na co se přehlašovat :D) vzkaz. Za pár dní odepsala tohle:
"Promiňte, měla jsem hooodně náročný víkend. Zítra, nebo pozítří, jak bude víc času vám napíšu co a ja"
Takže to vypadá, že to klapne. Jsem maximálně spokojená. Jenže včera bylo to "zítra" a dnes je "pozítří" a stále nic. Nicméně chápu, že tam musí být spoustu práce, koní tam nemají zrovna málo :). Počkám do pátku, případně se zase připomeneme :). Snad to vyjde :).

Uff, to je ale dlouhý článek, ale aspoň jsem se dostatečně vykecala :D.
Takže přeji Vám, ať úspěšně vstanete a do školy vkročíte pravou nohou, vy na intru si to užijte a všichni to nějak přežijte :). Já se budu snažit taky :D.

Bye, Tillí^^ (Eres, Ms.Till... jak chcete :D)

P.S. - už jsem viděla náš rozvrh a je to děs! Zejtra popovídám, jestli bude nálada x/...
P.S. 2 - omouvám se za chyby a všlijaké překlepy, píšu rychle a nečtu to po sobě :D

Co jsem si koupila...

30. srpna 2010 v 23:49 | Ms.Till
right-time.blog.cz
Nazdárek!

Dlouho jsem se neozvala, já vím, ale nějak se mi nechtělo. Tady je pár bodů, které bych ráda napsala, ale nechcou se mi rozepisovat, takže krátce:
 1. Mám blond melír
 2. Zítra jdu do školy (31.8.! Pomáhat!! Musím!!! x/ )
 3. Vůbec nechci do školy
 4. Ještě mi nedošlo, že končí prázniny
 5. Ještě nemám koupené sešity
 6. Včera (29.8.) jsem jela do Brna, celý odpoledne nakupovala (taky mě pak náležitě bolely nohy) a dnes jsem jela zpátky
A teď... co jsem si to vlastně koupila? ▼

11.6. - přes 30°C

11. června 2010 v 14:27 | Eres
right-time.blog.cz
Ok, asi chcípnu. Co vy?
Tady, skoro na horách, máme ve stínu 34°C! A to dusno... no fuj. Člověk aby si pořídil sprcháč místo židle... Asi budu šetřit na větrák. Počkat! My ho vlastně máme v obýváku... ale tam není pc. Kurňa. Ale alespoň vím, kam se zašít ke čtění nebo tak :D.

3.6.2010 │ Am i back? Maybe... :D

3. června 2010 v 20:17 | Eres
right-time.blog.cz
BAF! (teď byste měli udělat "LEK!" :D)

Překvapeni? Já jo. Po... eh... pěti měsících (mě se to teda nějak nezdá :D) píšu zas... hustý co?

Ok, přiznám se - nudím se :D. Dneska jsem byla devět hodin v kuse zavřená ve škole x/. Otrava... už to nechci začít. Ale zažiju to ještě 3x a 2x 8 hodin. Tfuj!

Jinak ten obrázek má značit červen, jestli jste si nevšimli :D. Konečně má ten design s kytkou a motýlem praktické využití :). Achjo, asi mi hrabe... to nic, zvyknete si.

Pokračujeme v celém článku :P.

30.1.-31.1. │ Víkend ve znamení videí

31. ledna 2010 v 19:35 | Ms.Till
Ničím zajímavý víkend.

Na sobotu jsem si naplánovala, že pozvu holky, ale zase z toho nic nebylo, máma byla doma celej víkend x/.
Nakonec k večeru přišla Šmajdy (Nikola - neptejte se mě, proč jí tak říkáme, už je to nějakej rok a nevzpomínám si :D), udělala jsem jí něco s vlasy metodou pokus-omyl a obráceně...ani nevím, proč to tak rychle uteklo.
Heh, musím se pochlubit, v sobotu těsně před jednou hodinou ranní jsem po dlouhé době vyrobila další video...s naší třídou (jak je u mě zvykem). Viz. celý článek. Myslím, že se mi i celkem povedlo...první HD video ode mě na YT (taky že se to nahrávalo 4 a půl hodiny :D).
Dneska jsem zase jen tak náhodou narazila na video když...když u nás na škole ohlásili bombu. Už je to rok, ale pobavilo mě to. Akorát mě mrzí, že jsem tam nebyla...byla jsem zrovna (nečekaně) zase nemocná a tam jsem byla fakt zmatená co se tam venku děje, později jsme se to dozvěděla od holek :D. (videa a text v celém článku)

17.1.-18.1. │ My všichni školou povinní

18. ledna 2010 v 21:33 | Ms.Till
Je to špatný dojem, nebo se tam fakt jmenuje nějakej film? Já už jsem to někde slyšela...no nic.

Neděle byla katastrofální. Celý den mi nešel internet (pitomej vítr) což ještě o pár stupňů snížilo mojí náladu, která už i tak byla pod bodem mrazu. Nesnáším neděle! Ještě jsem se musela učit na test ze zeměpisu, díkybohu mi lidi řekli, že to budu v pondělí (dneska) psát...6 stránek to má v sešitě...poděs.
Ráno jsem kupodivu vstala celkem bez problémů (což se na mě právě teď odráží, mám probémy udržet hlavu ve vzduchu, tak pardon za překlepy).
Do školy jsem se celkem těšila, ale hned jak začala první hodina jsem se z toho vyléčila. Ještě štěstí, že ta pololetka byla přeložena na středu, jinak bych to asi nezvládla...po vyučování jsem si byla dodatečně napsat test z angličtiny (všichni psali opravnej, já poprvý a sranda byla, že mi ta učitelka dala úplně jinej test - to co jsme ještě neprobírali samozřejmě, už jsem si myslela, že budu psát taky opravnej, protože to se moc nedalo xD, nakonec jsem dostala ten správnej a stihla to do 2...). Hned potom jsem si valila napsat ten test ze zeměpisu (u nás se snad stalo módou psát testy až po vyučování...). Tak já se na to jak de*il učila dvě hodiny a ony tam byly takový...prkotiny! Ovšem u té učitelky nikdo nikdy neví, takže to na škodu nebylo, ale řekněte mi někdo, k čemu mi bude vědět, že v prvohorách, v období devonu, karbonu a permu bylo na našem území hercynské vrásnění a vznikla z toho česká vrchovina??? Nebo vysočina? Teď nevím. Bude mi to akorát tak na jednu věc...na hov...nic! Grrr...teď mě z toho všeho bolí hlava.
Zbytek dne uběhl zase nějak rychle a já už půjdu spát nebo tady usnu na klávesnici.

15.1.-16.1.2010 │ Konečně zábava

16. ledna 2010 v 22:51 | Ms.Till
Včera jsem se moc neměla sem něco dávat nebo prostě cokoliv psát a tyhle dva dny jsou prakticky stejné, tak mi ani nevadí, že to píšu do jednoho článku.

Konečně se začalo něco dít. Jelikož už jdu v pondělí do školy (o tom si opravdu moc postěžuju zítra, teď si nechci kazit náladu) a to znamená, že už se můžu volně pohybovat. Ven už se mi moc nechtělo, stačilo mi, když jsem na pár minut vyšla ven se psem a byla jsem z toho vyléčená a tak jsem si pozvala pár kámošek.
Dál to nedoporučuju číst klukům, o tomhle toho moc neví a pochybuju, že by to někoho zajímalo :D.
Nakonec se mi z pokoje stal "kosmetický salón". V pýátek ještě nic moc, ale dneska...celý stůl zaplněný různými líčidly, škoda, že jsem to nevyfotila. Dnes jsem totiž donutila dvě kámošky, ať donesou, co můžou...heh, pěkná sbírka z toho byla.
Já si prostě nemůžu pomoct, mě strašně baví někoho líčit, upravovat atd...(hlavně, že sama jsem si jen peočísla vlasy :DD). Prostě mě to baví a holky jak bylo vidět taky (až na jednu, ta na to moc není, ale pomalu se to začíná měnit, navíc, mám celý šuplík zaplněný Bravíčkama a jim podobným, takže o zábavu měla postaráno...nakoinec jsem z ní na přání udělala emo girl, to byla sranda :D).
Jak tak přemýšlím, budu si muset koupit štětečky...stínu mámcelkem habaděj, ale nemám to čím nanášet a prst se mi už pomalu zdá nedostatečný...nu což, z Vánoc mám peněž dost :D.
Taky jsem přemýšlela, že bych tady udělala další rubriku, kde bych dávala všechny moje kosmetické výtvory. Uvidíme...napište, jestli o to stojíte, já se bez toho obejdu, ale i když...uvidíme :D.
Tak to by jsme měli k mým poklidným dnům v prvním pololetí školního roku...Od zítřka to bude něco, ale jak jsem řekla, nebudu si kazit náladu, postěžuju si až zítra, kdy moc příjemná nebudu...hlavně večer.

14.1.2010 │ To už snad ani není možný...co všechno se krade

14. ledna 2010 v 21:31 | Ms.Till
Kéž by byl zbytek dne tak zajímavý, jako ráno po probuzení (dobře, bylo dopoledne, ale já se probudila a beru to jako ráno).
Vzbudil mě pes a jeho zuřivý štěkot, hned jsem věděla, že někdo zvoní (on totiž štěká, když zvoní zvonek, mobil, vaří voda...užitečný, to vám povím :D) protože takhle dlouho a vytrvale štěká, jen když někdo zvoní. Nikdo nešel otevřít a já byla fakt už rozmrzelá, tak jsem se zvedla a když jsem došla na chodbu, už někdo otevřel, bezva. Vzala jsem psa zpátky k sobě protože tam na kohosi štěkal a jak byl ten "někdo" pryč, moje zvědavost se projevila. A hádejte co.
Byla to policie.
Ne, nic jsem nepodpálila (i když bych to někdy s radostí udělala) ani neukradla, nekouřím, neberu drogy ani nepiju (jedna z mála...). Díkybohu tu nešlo o mě a nebyl spáchan žádný zločin...z naší strany.
Přes noc někdo naší návštěvě vykradl auto a bylo jediný štěstí, že ne i celé auto (to už bych vážně nepřežila, kdyby tady museli zůstat ještě o něco dýl =O).
Ale největší sranda na tom je, že ukradli takový blbosti, jako třeba smetáček na sníh, takovou tu...škrabku když zamrznou skla, sněhové řetězy, lékárničku (to už blbosti nejsou, ale v porovnání s celým autem, které mohlo zmizet to blbost je...) a já nevím co ještě, ale POZOR! Třešnička na dortu. Ukradli i toaleťák co tam prý měli, kdyby náhodou :D. No já nemůžu. Ale prý to nebyl jediný případ za tu noc. A podezření padlo na cigány, kteří tady chodili nabízet peřiny (bůhví, jestli stejně nebyly kradený a nebo co už zažily :D - ty peřiny). Protože takový blbosti ukradnout...a hlavně, že nejdražší věc kromě auta samotného tam nechali - jakýsi hůlky na tůry, chození nebo co... :DD dobrý no.
Zbytek dne byl zase naprosto nezáživnej a opět utekl strašně rychle, aniž bych stihla udělat něco, co jsem si naplánovala =/...

13.1.2010 │ Provokace...

13. ledna 2010 v 20:31 | Ms.Till
Dnešek uběhl nějak moc rychle a to se ani nic nedělo. Celý den zavřená doma, žádné informace co se děje venku, nic.
Vstala jsem až někdy o půl jedný protože jsem předtím za nic na světě nemohla usnout a to se na nic netěším. Taky nesnášíte, když jenom ležíte v posteli a čumíte do tropu? Já dvojnásob.
Navíc začínám závidět těm zdravím. Dneska mě bábina s dědkem (opravdu nebudu říkat "dědečkem" apod...) celkem dost provokovali. Vědí, jak miluju lyžování a sníh celkově a když se vrátili z asi tří hodinového výletu (ani nevíte, jaká to byla úleva, tři hodiny bez nich!!) začali básnit jak byli na sjezdovce sami, jaký to bylo skvělý apod. Tak bezva, já tady musím kysnout doma a oni si tam pěkně lyžují...
Nakonec přišlo alespoň jedno "spasení" (později přezdívané jako Šmajdy/Šmajdyna atd...asi tu bude zmiňovaná hodně, časem s dalšími...ale to až budu moct konečně vyjít i jinak než jen z mého pokoje). Stavila se k nám kámoška (prakticky jsme příbuzné, její máma a moje máma jsou sestřenice, copak jsme asi my?), skoukli jsme film, ona mě informovala jaká sranda byla ve škole (když já tam zase nebyla a nechala si to ujít) a tak různě. Potom jsem jí šla vykopnout (vyprovodit ke dvěřím) a zase jsem osaměla.
Momentálně nemám moc náladu sem něco přidávat nebo tak, takže návod na Chocolate drik bude později. Mám pocit, jakoby se mi celý ten den rozpil do jedné šmouhy a je to prostě...nepříjemný pocit a začíná mě pěkně bolet hlava. Asi si pustím nějaký film a lehnu si k tomu, máte nějaké tipy, prosím?
 
 

Reklama