Tak tedy stručně. Vítejte na blogu patnáctiletého cosi.
Snad se Vám tu bude líbit a budete se sem rádi vracet :).

» HOME «

13.11.2010 | Good feeling

13. listopadu 2010 v 23:00 | Ms.Till |  Diary
right-time.blog.cz
I have a good feeling about it :).

Dneska v 10 hodin ráno mě probudil telefonát. Volal táta, kdy přijdu k bábině. A já měla budík až na 11! Byla jsem celkem naštvaná...

Psala jsem smsku Há, jestli už se jí eM ozvala. Há mi řekla, že ráno byla krmit koně a že Em se ozve.

Trpělivě jsem čekala dál a asi o půl jedné šla na oběd k bábi - vůbec jsem neměla hlad :D. Namotala jsem si tam pár bavlnek na náramky (už mám dva! :) xD) a při motání mi došla smska od Há, že se mám na statku objevit v 5.

A jelikož je v 5 už tma, bylo mi jasný, že jde jen o domluvu s eM nebo tak něco. Takže jsem si o poůl pátý oblíkla úplně normální oblečení a šla na statek. Došla jsem přesně v 5 :))) (což je zázrak, vždycky chodím pozdě :D).

Trošku mi trvalo, než jsem našla vchod. Há mi napsala, že mám jít tam, kde je to světlo a dozadu. Tak jsem šla za tu budovu. Jenže nikde nikdo. Nakonec tím dozadu myslela vlevo do těch malých dvěří :D.
Hned jak jsem vešla za roh, viděla jsem boxy a v nich ty nádherný zvířata ♥. Mimochodem, to je první místo široko daleko s normálními boxy - prostě stáj! Už jen to mě přimělo si to tam hned zamilovat :).
A eM... božínku ona je tak na pohodu baba :), alespoň dle prvního dojmu :D.
Bylo mi trošku divný tam stát jak pipka, zatímco Há, eM a ještě jakási dívčina, jejíž jméno jsem zřejmě přeslechla krmí koně a následně zametají stáj, ale co jsem měla dělat? Já nejsem takový ten typ, co někde příjde (kde nikoho nezná, až na jednu osobu) a mluví a mluví a dělá a dělá... Já jsem stydlín :D.

Každopádně tam mám přijít zítra ráno (o půl osmé... PŮL OSMÉ RÁNO! V NEDĚLI!!!) :D. Takže na další odstavce seru a jdu spát, dobrou :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama