Tak tedy stručně. Vítejte na blogu patnáctiletého cosi.
Snad se Vám tu bude líbit a budete se sem rádi vracet :).

» HOME «

31.8.2010 │ Nechci...

31. srpna 2010 v 20:44 | Ms.Till |  Diary
right-time.blog.cz
Abych se přiznala, vůbec se mi tam nechce. Přesně tak, do školy. Jakoby nestačilo těch osm let, natož pak ještě pár dálších.
Sice bych se měla radovat stylem, *hurááá, jdu do devítky, už jsem velká holkaaa!*, ale nejde to. Poslední rok, poslední rok mezi svýma a pak, *puf* a bude to pryč.
Já vím, že před sebou máme ještě 10 měsíců, ale to uteče strašně rychle, obvzlášť ten poslední rok.
Čeká mě rozhodování na jakou školu jít, přesvědčování mamky, že mi ten intr společně s tátou budou zvládat platit a že prostě nechci jít na ten hnusnej gympl do Jeseníku... tohle pololetí bude perný. A pak? Pak už na to budu pěkně z vysoka srát. Třeba dostanu svoji první trojku na vysvědčení :D.

Prostě a jednoduše se mi tam zítra nechce. Kdo to vymyslel, školu na 8 a ještě k tomu až někdy do odpoledne -_-... zabít ho/ji/je.
Navíc jsem tam byla už dnes! Já a pár dalších speciálně jmenovaných paní učitelkou jsme šli v 10 ráno, *jo, pro mě to je ráno a celkem brzo,* do školy pomáhat vyzdobit třídu a chodbu. Pověsit obrázky, zaplnit nástěnky, donýst kytky a jiný blbosti. Alespoň jednu výhodu to mělo... máme zamluvený místa a pěkně vzadu :P. Už i spolusedícího jsem si vybrala a ten souhlasil, takže pohoda :D.
Snad od tamtud zítra vypadnem hodně brzo...
Konečně už vím, co si vezmu na sebe... ty roztrhaný rifle a tričko s lebkama s bolerkem z C&A, k tomu mikinu z Takka a boty Marc Ecko. Vzala bych si ty na podpatku, jenže si zřejmě budeme zamlouvat skříňky (jsme se totiž přestěhovali o pavilon jinam), potřebuju chodit trošku rychleji :D.
Tašku si brát nebudu, stačí kabelka, případně nějaký bloček a prupiska.

Jinak, možná začnu zase *konečně! :)* jezdit na koně. Kdysi jsem s kamarádkou jezdila na Rejvíz (cca 9 km od města, ale půl hodiny busem - jezdí to hodně divně), jenže tam jezdí jedna... ehm, kravička od nás ze třídy, která tam všem poroučí atd. + tam jsou na naše ježdění jen poníci, což není pro mě. Já raději větší koně :).
Takže jsme se zmíněnou kamarádkou napsali do Heřmanovic (cca 10 km busem, 10 minut jízdy :) ) na ranč, kde nás odmítly. Následovně jsme napsali ještě do jakési stáje. Jenže majitelka nějak neodpovídala. Takže jsem z kámoščiného facebooku (byla u mě právě přihlášená, takže na co se přehlašovat :D) vzkaz. Za pár dní odepsala tohle:
"Promiňte, měla jsem hooodně náročný víkend. Zítra, nebo pozítří, jak bude víc času vám napíšu co a ja"
Takže to vypadá, že to klapne. Jsem maximálně spokojená. Jenže včera bylo to "zítra" a dnes je "pozítří" a stále nic. Nicméně chápu, že tam musí být spoustu práce, koní tam nemají zrovna málo :). Počkám do pátku, případně se zase připomeneme :). Snad to vyjde :).

Uff, to je ale dlouhý článek, ale aspoň jsem se dostatečně vykecala :D.
Takže přeji Vám, ať úspěšně vstanete a do školy vkročíte pravou nohou, vy na intru si to užijte a všichni to nějak přežijte :). Já se budu snažit taky :D.

Bye, Tillí^^ (Eres, Ms.Till... jak chcete :D)

P.S. - už jsem viděla náš rozvrh a je to děs! Zejtra popovídám, jestli bude nálada x/...
P.S. 2 - omouvám se za chyby a všlijaké překlepy, píšu rychle a nečtu to po sobě :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama