Tak tedy stručně. Vítejte na blogu patnáctiletého cosi.
Snad se Vám tu bude líbit a budete se sem rádi vracet :).

» HOME «

??.1.-29.1. - Jelikož je to moc dnů, tentokrát bez názvu :D

29. ledna 2010 v 20:45 | Ms.Till
Nebudu se omlouvat za nečinnost, je to MŮJ blog a můžu si vydávat kdy chci.
Ale můžu to vysvětlit :D. Hlavní důvod je ten, že se mi prostě nechtělo a tečka.

Minulý pátek jsem byla v kině...v okresním městě asi 25km odsud, ale to je jedno. Se Šmajdynou, Sidkou a Michalem. Dobrý bylo, že my holky ze sídliště jsme nestíhali a kousek od autobusáku jsme museli běžet...byla to sranda protože mi zrovna volal Michal a já se za běhu musela hrabat v taško/kabelce a ani za Boha nemohla ten mobil najít...jsem vážně chytrá, že jsem si ho dala až naspod. Už jsme byli skoro na autobusáku a co nevidíme. Autobus ujíždí a před ním stojí již zmíněný kámoš...my víme, že jsme nedochvilné. Měli jsme ale štěstí, protože v pátek jezdí ještě dálkový autobus až z Přerova tuším a ten přijel 5 minut po tom normálním...a stejně jsme ho předjeli a v Jeseníku byli dřív :D. Měli jsme hodinu čas a zašli si do nově vystavěného Penny (vážně nechápu, k čemu jim je už 3. supermarket a ještě k tomu zbourali tu budovu, kde lidi mohli čekat na autobusy), nicméně jsme tam nějakým zázrakem strávili půl hodiny, ani nevím jak. Můj nákup: Energy drink (jako všichni...měli jsme nultou hodinu a byli jsme unavení) a žvýkačky. Taky jsme se zastavili u plýnek, ale usoudili jsme, že je nebude potřeba...Nový měsíc není vůbec horor :D (ano, byla jsem na New Moon znovu, i když jsem na něm byla den po premiéře v Brně a užnějakej ten měsíc ho mám v pc, ale což :D). Kino bylo kupodivu plný...žádaný film. Dokonce jsme tam potkali spolužačku Kláru (která nemluví, takže nic :D).
Ale řeknu vám, že na to jak byl ten film nudný (až na oslavu narozenin, která skončila katastrofou, boží scény s vlkoušema, Victorií na útěku a ještě lepší s Volturiovýma...miluju ten Arův psychopatický smích :DDD), jsme se skoro celý film smáli. Protože jsem měla připomínky...dost. Takže se z hororu, thrilleru a já nwm za co to ještě označují vyklubala komedie xDD...ale bylo tpo hrozný, plný kino, ticho a my se tam smějem...trapas :D. A dobrý bylo, když se Michal zrovna napil a Victorii strhl Jake - lekavá scéna když to je tak nahlas, málem to pití vyplivl na sedadlo před ním a začal strašně kašlat...já měla výtlem jak... :D. A nebo u Volturiů... ,,Koukej! Ten Aro vypadá jak prase....vidíš ten nos?! A dívej z boku!!" výtlem :D....a nejlepší ten jeho smích...celý kino se smálo a my ještě 5 minut potom xDDD...a nebo když si Jake sundal tričko, za náma seděli nějaký čtyřicetiletý ženský a slyšeli jsme jenom ,,Óooo vidíš to? Ježiš majrá páni..." my se šmajdynou jsme to slyšeli a výtlem jak.... xDDD. Prostě, je rozdíl, když jdete do kina s babičkou nebo bráchou (multikino v Brně) a když jdete do kina s kámošema (normální obyčejný kino s menším plátnem, ale za tu srandu s něma to stojí).
V pátek 12.2. jedeme na 2012 (dobrýýý :DD).
Určitě se za tu dobu staly další bezva věci, ale momentálně si na ně nevzpomínám a nedivte se mi, přes skype se s kámoškou koukám na Kruh (ona to má puštěný a sdílí, já raději píšu článek a zprávy na fb...asi obnovím svůj twitter :D)...prodělala jsem infarkt, jak jsem se lekla a to to ještě ani nezačalo....fuj.
Vysvědčení bylo dobrý...ale fakt mě nasralo, že jsme se museli 5 hodin učit a až 6. se rozdávalo. Jako...to není možný, ještě jhsme psali test z matiky! + místo přirodopisu jsme měli jako supla snad nejhorší učitelku na školy a samozřejmě jsme měli zeměpis (nenávidím ten předmět protože jí z toho máme), pustila nám cosi z Toulavý kamery a nakonci hodiny jsme z toho psali test na normální známku....to je jako moc tohle x/.
Nakonec mám jen dvě dvojky...a obě jen proto, že jsem hooodně chyběla. Ten tělocvik ještě chápu (ačkoliv tam mám jen jednu známku - 1, prý jsem hodně chyběla a potom dlouho necvičila tak mi prostě dá dvojku.....nenávidím) a z dějepisu.....taky že prej mám málo známek. Pche. No a co, mě to nesere, průměr mám 1.13, s tím se dostanu skoro všude :D.
Dnešek byl nudnej...měla jsem naplánovaný, že k nám příjdou holky, ale máma přišla už v 10 dopoledne (a já si myslela, že má odpolední x/), takže z toho nakonec nic nebylo...ach jo.
Na oběd mě babička s dědou pozvali do pizzerie...taková nabídka se neodmítá no nemám pravdu :D? Dala jsem si pizzu č. 10 - Hawaii (rajčatová směs, šunka, sýr, ananas...mňam pojedu s tím na Hawaii :D).
Samozřejmě jsem ji jako vždy nesnědla a tam jsem jí pak táhla v alobalu domů a dala si jí na večeři...a už nějakou dobu nechci pizzu ani vidět...no i když...mňam :D.

Právě proběhl zajímavý rozhovor při sledování Kruhu :D: Já:,,Co se tam děje?" Feňa (Lenka, už dlouho jí říkáme Feňa, ani nevíme proč :D),,Ježiši, jen se dívá z balkónu." ,,A co vidí." ,,Nic." ,,Zatím!"

Pardon za chyby, nebudu to číst, jdu se bát :D.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 puyol puyol | 29. ledna 2010 v 21:21 | Reagovat

ooo vidíšš to? xDxDxD

2 Ms.Till Ms.Till | E-mail | Web | 29. ledna 2010 v 22:03 | Reagovat

[1]: Co mám vidět? :D

3 eva-online eva-online | Web | 30. ledna 2010 v 10:33 | Reagovat

Na New Moon jsem taky byla, super film :) Jo a přidala jsem si tě do oblíbených blogů, tak doufám, že ti to nevadí :)

4 L>ůCi* L>ůCi* | Web | 30. ledna 2010 v 10:50 | Reagovat

spolužáčka klára nemluví jo? :D A nevím proč mě celkově to Twillight nejak nebavii..akoratknihy..:)

5 Ms.Till Ms.Till | E-mail | Web | 30. ledna 2010 v 12:45 | Reagovat

[3]: Nevadí ;)

[4]: Fak ne, nikdy mi neřekla ani slovo a to se "známe" od školky :D...jinak taky mám mnohem radši knihy, ale příležitost jet s těma bláznama (já vím, já mám co říkat) do kina se neodmítá :D.

6 Renn Renn | 30. ledna 2010 v 17:52 | Reagovat

Já má 1,14 :D :-))
Teda,nějak nám to jde :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama